CNIV 2016

Listă Evaluatori CNIV - ELIBERARE DIPLOME


Last updated: 2016-10-19


NU EXISTĂ TAXĂ DE PARTICIPARE


Obiectiv CNIV: Intensificarea colaborării între elevi, studenţi, profesori, pedagogi, psihologi şi specialişti IT în activităţile de concepere, proiectare, elaborare şi testare a aplicaţiilor de software educaţional

Arhiva Liste inscrieri: Backup, 1.Lista 2003 | 2.Lista 2004 | 3.Lista 2005 | 4.Lista 2006 | 5.Lista 2007 | 6.Lista 2008 | 7.Lista 2009 | 8.Lista 2010 | 9.Lista 2011 | 10.Lista 2012 | 11.Lista 2013

Arhiva Autori lucrari: Backup, 1.Aut 2003 | 2.Aut 2004 | 3.Lista 2005 | 4.Aut. 2006 | 5.Aut. 2007 | 6.Aut. 2008 | 7.Aut. 2009 | 8.Aut. 2010 | 9.Aut. 2011 | 10.Aut. 2012 | 11.Aut. 2013

Arhiva Evaluatori CNIV: Backup, 1.Eval 2004 | 2.Eval 2005 | 3.Eval 2006 | 4.Eval 2007 | 5.Eval 2008 | 6.Eval 2009 | 7.Eval 2010 | 8.Eval 2011 | 9.Eval 2012 | 10.Eval 2013

Lista Evaluatorilor CNIV 2016 - DIPLOME

ELIBERARE DIPLOME - EVALUATORI CNIV 2016 – confirmare DIPLOMA: Update: 19.10.2016

DIPLOME: eliberarea diplomei se va face doar pentru persoanele care vor trimite până la 18 OCTOMBRIE 2016 un mesaj-DECLARAȚIE la adresa CNIV[at]FMI.UNIBUC.RO

TOTAL = 187 (Lista incheiata azi 19 oct. 2016)

AGAPI MARIA, Școala Gimnazială Buciumi, jud. Bacău
ANDREI LUIZA, Școala Nr. 1, Bacău
ANDREI ADRIAN GHEORGHE, Școala Gimnazială “Miron Neagu” Sighișoara, jud. Mureș
BADEA MARIANA LILI, Colegiul Național "Iulia Hașdeu" București
BAIDAN CRISTINA MIHAELA, Școala Gimnazială "Nicolae Romanescu" Craiova
BENESCU MARIANA AURA, Școala Gimnazială Nr 2 Caracal, Olt
BLAGA ANGELA, Inspectoratul Școlar Județean Mureș
BLAGA CRISTINEL, Colegiul Național "Unirea" Tg. Mureș
BLAGA NICOLETA, Liceul Teoretic „Gheorghe Marinescu” Tîrgu-Mureş
BLAGA NICOLETA-DANIELA, Liceul Teoretic "Gh. Marinescu” Tg. Mureș
BORDA GABRIELA, Liceul Teoretic "Gheorghe Marinescu" Tîrgu-Mureș
BOSTAN MIHAELA, Colegiul Economic "Ion Ghica" Bacău
BOTGROS DIDINA, Școala Gimnazială "Sfânta Varvara" Aninoasa, jud. Hunedoara
BRONT VIORICA (HOFFMANN), Liceului Tehnologic "Ioan Bococi" Oradea
BUHAI ILENUȚA, Liceul Tehnologic ”Vasile Sav” Roman, jud. Neamț
BURLACU MIHAELA CRENGUŢA, Colegiul Național "Roman-Vodă", Roman
BUZULOIU DOINA, ColegiuL Național Economic „Gh. Chitu” Craiova
CĂLMUC FELICIA, Palatul Copiilor Craiova
CĂPRIȚĂ SIMONA, Colegiul Economic "Virgil Madgearu" Galați
CERCEL ANA MARIA, Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida” Petroşani, Hunedoara
CERCELARU MARGARETA, Scoala Gimnaziala "Nicolae Romanescu" Craiova
CHIREA ELENA, Liceul Teoretic " Nicolae Bălcescu " Medgidia, Constanța
CHIRIBĂU-ALBU MIHAELA-ALINA, Colegiul Național „Ferdinand I” Bacău
CIFU ANA ELENA, Liceul Teoretic "Gheorghe Marinescu" Tîrgu Mureș
CIFU ANA,Liceul Teoretic „GheorgheMarinescu” Tîrgu-Mureş
CÎMPEAN DANIELA,Liceul Teoretic „GheorgheMarinescu” Tîrgu-Mureş
CINCU BIANCA ȘTEFANA, Școala Gimnazială „Ion I. Graure”, Bălteni, Olt
CIOBANU ROXANA LUCREȚIA, Liceul Tehnologic "Constantin Brâncuși” București
CIOCǍNARU GEORGE VIOREL, SC Electrificare CFR SA Craiova
CIOCANARU VIORICA, Colegiul Tehnic Energetic, Craiova
CÎRCU NADIA, Colegiul Național „Calistrat Hogas” Piatra-Neamț, jud. Neamț
CIUBUC IULIANA, Şcoala Sanatorială Buşteni, Prahova
CIUCA AIDA, Liceul Teoretic "Henri Coandă" Craiova
CIUREA VIORICA, Școala Gimnazială "Anton Pann" Craiova
COBEL GABRIELA MARUSIA, Școala Gimnazială Nr.7,Borșa, Jud. Maramureș
CODRICI MARIUS CĂTĂLIN, Academia Națională de Informații “Mihai Viteazul” București
COJOCARU CARMEN, Colegiul Economic "Virgil Madgearu", Galați
COMAN MARIA FULGA, Liceul cu program sportiv, Roman, Neamț
CORNEANU MARIELA MARIANA, Liceul Tehnologic „Avram Iancu” Tîrgu-Mureş
CORNEANU MARIELA, Liceul Tehnologic „Avram Iancu” Tg. Mureș
COSTĂCHESCU MARIANA-LAURA, firmă particulară
COSTĂCHESCU MARIOARA, Liceul cu program sportiv, Roman, Neamț
COSTĂCHESCU VIOREL-IONUŢ, IT-firmă particulară
COSTANDACHE CRISTINA-DIANA, Liceul cu program sportiv Roman Neamţ
COTFAS COSTANTIN, firmă particulară Galaţi
COTFAS LILIANA- IONELA, Școala Smârdan, Galați
COZMA IONUŢ CIPRIAN, Grupul Şcolar Electromureş Tîrgu-Mureş
COZMA MATEI DIANA ELENA,Colegiul Agricol „Traian Săvulescu” Tîrgu-Mureş
CRISAN MARIA, Liceul Tehnologic Jidvei, Alba
CRISTEA RUXANDRA, Şcoala Superioară Comercială "Nicolae Kretzulescu" Bucureşti
DIACONU ADELA, Școala Gimnazială "Anton Pann" Craiova
DIACONU FRANCESCA LUCIANA IRINA, Colegiul National "Radu Greceanu" Slatina, Olt
DIDU ILEANA, Colegiul Național "Frații Buzeşti" Craiova
DOBRESCU VALENTIN OCTAVIAN, Universitatea Româno-Americană, București
DOGARU ILEANA, Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova
DOMINTE ROXANA, Liceul cu Program Sportiv Roman
DOROVSCHI ELENA IRINA, Liceul "Traian Vuia" Craiova
DRAGAN OTILIA, Liceul Teoretic “Henri Coandă” Craiova
DRAGOMIR ILEANA, Liceul Tehnologic “Constantin Ianculescu”, Carcea, Dolj
EPURE CRISTINA MONICA, Liceul Teoretic "Gh. Marinescu", Tirgu Mureș
EPURE CRISTINA, Liceul Teoretic „Gheorghe Marinescu” Tîrgu-Mureş
FRUNZA MIHAELA LUMINITA, la Scoala Gimnaziala “Ion I. Graure”, Balteni,
FULOP BÂRSAN ALICE,Clubul Copiilor Sighişoara
FULOP BÂRSAN EUGENIA, Clubul Copiilor Sighişoara
GĂINĂ JUDIT, Liceul cu program sportiv Roman Neamţ
GEGIU EDUARD EUGEN, Scoala Gimnaziala "Gheorghe Țițeica" Craiova
GEORGESCU FLORINA ANDREEA, MS Consulting Tg. Mureș
GEORGESCU IOANA TEODORA, EDRIS Tirgu-Mureș
GÎJU ADRIANA, Colegiul Național Militar "Tudor Vladimirescu" Craiova
GORNEANU FLORICA, Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Mioveni, judeţul Argeş
GROZAV GABRIEL CORNEL, Liceul Teoretic "Gheorghe Marinescu" Tirgu-Mureș
GRUIA MONICA GABRIELA, Liceul Teoretic "Iulia Zamfirescu" Mioveni
GUSMAN MARIA, Liceul Teoretic „Henri Coandă” Craiova
HOARĂ CAMELIA, Şcoala Gimnazială Nr. 279 Bucureşti
IFTEMI ILIE, TCM - firmă particulară Galaţi
IFTEMI SMARANDA, Școala Smârdan, Galați
IONESCU FELICIA STELA, Liceul Teoretic "Gheorghe Marinescu" Tîrgu-Mureş
IORGA-PANAITE GABRIELA, Scoala Gimnaziala "Gheorghe Munteanu" Galați
IRIMIA MARIA-MONICA, Colegiul Tehnic "Anghel Saligny" Bacău
ISPAS CARINA ELENA, Școala Gimnazială Cerăt
ISPIR IULIANA-FLORENTINA, Școala Gimnazială Nr. 4 Rm. Vâlcea
IVAN OLIMPIA, Școala Gimnazială Nr. 117 București
JIANU CĂTĂLINA, Liceul „Gheorghe Surdu” Brezoi, jud. Vâlcea
JUGAR GABRIELA MIRELA, Liceul Teoretic "Constantin Noica" Sibiu
JUGUREANU DORINA, Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" București
KIRU ANDREEA SIMONA, Ericsson București
KONTEK EVA OTILIA, Liceul Teoretic "Gheorghe Marinescu" Tirgu-Mureș
KONTEK EVA OTILIA,Liceul Teoretic „Gheorghe Marinescu” Tîrgu-Mureş
LEICA VALERICA, Colegiul Tehnic "Traian Vuia" Galați
LIRCA FELICIA, Liceul Teoretic „Gheorghe Marinescu” Tîrgu-Mureş
LOBONT DORIN, Liceul Teoretic "Gheorghe Marinescu" Tirgu-Mureș
LULACHE ION, Centrul Educational pentru Resurse, Formare, Integrare si Dezvoltare Craiova
LULACHE MARIANA, Colegiul Tehnic Energetic Craiova
MANAFU GEORGETA, Liceul Teoretic Tudor Arghezi
MARCU ALEXANDRA MANUNA, Colegiul Tehnic de Arte și Meserii ”Constantin Brâncuși” Craiova
MĂRGINEAN MANUELA, Colegiul Naţional "Unirea" Târgu Mureş
MARIŞ ADRIANA LIVIA, Colegiul Naţional "Coriolan Brediceanu" Lugoj
MARIŞ FLORIN IOAN, Şcoala Gimnazială nr. 2 Lugoj
MASOUD DANIELA NICOLETA, Şcoala Gimnazială “Sf. Andrei” Bucureşti
MATEESCU ALEXANDRA, Colegiul National "Anastasescu", Roșiorii de Vede
MATEI ELENA, Liceul Teoretic „Gheorghe Marinescu” Tîrgu-Mureş
MATEI CRISTINA LIGIA,Liceul Teoretic „Gheorghe Marinescu”Tîrgu-Mureş
MATEI DUMITRU,Colegiul Agricol „Traian Săvulescu” Tîrgu-Mureş
MECHE MARIUS, Centrul Educational pentru Resurse, Formare, Integrare și Dezvoltare Craiova
MEGYERI MARIA, Colegiul Economic "Iulian Pop" Cluj-Napoca
MIRCIOAGĂ NECTARA ELENA, Liceul Tehnologic "Constantin Brâncuşi", București,
MOISE LUMINITA DOMINICA, Şcoala Superioară Comercială "Nicolae Kretzulescu" Bucureşti
MOLDOVAN NELU, Liceul Teoretic "Gheorghe Marinescu" Tîrgu-Mureș
MUNTEAN AURELIA, Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida” Petroşani, Hunedoara
MURAR AURELIA, LIceul cu Program Sportiv Banatul Timisoara
MUREŞAN ILINCA, Şcoala Gimnazială Nr. 7 Tîrgu-Mureş
MURESANU ILINCA SMARANDA, Şcoala Gimnazială nr. 7, Tg. Mureş
NĂSTASE CONSTANTIN GHEORGHE, Şcoala Gimnazială „L. Rebreanu” Mioveni, jud. Argeş
NĂSTASE CRISTINA DANIALA, Şcoala Gimnazială Purcăreni, judeţul Argeş
NECHITA VASILE, Colegiul Național "Costache Negruzzi" Iași
NICOLĂIŢĂ CARMEN, Colegiul Național "Ionita Asan" Caracal, Olt
NICOLĂIŢĂ CRISTINA, Școala "Gh. Magheru" Caracal, Olt
OBOGEANU GHEORGHIŢA, Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida” Petroşani
ORĂȘANU DANIELA, Școala Gimnazială Nr.7 Botoșani
ORĂȘANU ROMICĂ, Școala Gimnazială "Sf. Nicolae” Botoșani
PANAIT GABRIELA ANCA, Inspectoratul Şcolar Judeţean Dolj
PAPA MIHAELA ELENA, Colegiul "Ștefan Odobleja" Craiova
PAPARĂ RĂZVAN, IT-firmă particular Bucureşti
PARICI IRINA MARIA, Liceul Teoretic “Henri Coandă” Craiova
PAŞCAN ANCUŢA,Liceul Teoretic „Gheorghe Marinescu” Tîrgu-Mureş
PASCAN SABIN, Casa Corpului Didactic Mureș
PAŞCAN SABIN,Casa Corpului Didactic Mureş
PEICA TEODORA-MARIA, Liceul Teoretic "Gh. Marinescu" Tg-Mureş
PETCU GABRIELA DANIELA, Liceul cu Program Sportiv Roman
PETRESCU ELENA CLAUDIA, Liceul Tehnologic Turceni, Gorj
PETRESCU ILEANA, Colegiul „Spiru Haret” Ploieşti
POP IOAN,Liceul Tehnologic Luduş, Mureş
POPA IOAN, Liceul cu program sportiv Roman Neamţ
POPA JANA, Colegiul Tehnic "Dorin Pavel", Alba Iulia
POPESCU CRISTIANA, Colegiul "Traian Vuia" Craiova
POPOVICI MARIA-KATEA, firmă particulară Roman
POPOVICI MIRELA, Școala Gimnazială Nr. 29 Galați
PREDUȘ ASINETA, Liceul Teoretic "Henri Coandă" Craiova, jud. Dolj
PROCOPIE ANDREEA LUIZA, Liceul Teoretic "Gheorghe Marinescu" Tîrgu-Mureș
PROCOPIE ANDREEA, Liceul Teoretic„Gheorghe Marinescu”Tîrgu-Mureş
PUFU ELENA CAMELIA, Școala ”Liviu Rebreanu” Mioveni, Argeș
RADU CĂTĂLIN, Universitatea Națională de Apărare „Carol I” București
RAŢĂ NADIA DINUCA, CJRAE / Liceul Vocaţional Pedagogic Mihai Eminescu" Tg. Mureş
RAŢĂ NADIA DINUCA, Liceul Vocaţional Pedagogic „Mihai Eminescu” Tîrgu-Mureş
ROMAN NECULAI, Şcoala Gimnaziala Mirceşti, jud. Iaşi
ROMAN VALERIA, Școala Gimnazială Nr. 6, Ramnicu Sarat
ROŞU S. GEORGETA, Liceul Tehnologic “Ioniţă G. Andron” Negreşti-Oaş, jud. Satu Mare
RUICU DELIA MAGDALENA, Liceul Tehnologic Transporturi Căi Ferate Craiova
RUSU GABRIELA MONICA, Liceul Teoretic "Gh. Marinescu" Tîrgu Mureș
RUSU MONICA,Liceul Teoretic„Gheorghe Marinescu”Tîrgu-Mureş
ŞANDOR DINUCA, Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă Nr. 1 Tîrgu-Mureş
SANDOR MELANIA, Palatul Copiilor Tg Mureș
SAVIN IRINA ISABELLA, Colegiul Tehnic „Ioan C. Ștefănescu” Iași
SCHIOPU LILIANA,Colegiul National „Fratți Buzești”, Craiova
ȘERBAN GINA-ELENA, Liceul Teoretic ”Nicolae Bălcescu” Medgidia, jud. Constanța
ŞOVAN DAN, Școala Gimnazială Nr.1 Moisei
STAN ELENA-JULIETA, Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Mioveni
STAN MARIA, Colegiul Tehnic "Radu Negru" Galați
STANCA VERONICA, Școala Gimnazială "Liviu Rebreanu" Mioveni, Arges
STANCIU ADRIANA OLIMPIA, Școala Gimnazială Nr. 29 Galați
STANCU MADALINA, Liceul Teoretic „Henri Coandă” Craiova
STANESCU MIRELA, Colegiul Tehnic "A. Saligny" Roșiori de Vede
STÂNGU ADRIANA, Şcoala Gimnazială Sighişoara, Mureş
STOICA ILIUŢĂ, IT-firmă particulară Bucureşti
STRATULAT NATALIA, Școala Gimnazială Specială "Emil Gârleanu" Galați
ȘUȘU MARIANA, Şcoala Gimazială Nr. 2 Moara Vlăsiei, jud. Ilfov
TACLIT DANIELA NADIA, Colegiul Național ”Radu Greceanu” Slatina
TALABA GABRIELA, Școala Gimnazială Nr. 2 "C-tin Gh. Marinescu", Galați
TAMBA GHEOEGHE, Liceul cu program sportiv Roman Neamţ
TRAŞCĂ IULIANA, Şcoala “Gh. Popescu” Mărgineni-Scorniceşti, jud. Olt
TRIF DORINA, Liceul Teoretic "Gheorghe Marinescu" Tîrgu-Mureș
TUDOR ANA, Școala "Liviu Rebreanu" Mioveni Argeș
TURCAS CRINA VALENTINA, Colegiul Tehnic “Carol I” București
TURCU AURORA, Liceul Teoretic "Henri Coandă", Craiova
URSUȚA PAUL, Școala Gimnazială Nr. 4 Vulcan
VAIVODĂ ADRIANA,Şcoala Gimnazială Nr. 7 Tîrgu-Mureş
VAIVODĂ ADRIANA-PETRUŢA, Şcoala Gimnazială nr. 7, Tg. Mureş
VASIU TATIANA-MANUELA, Școala Gimnazială "Fogarasi Samuel", Ganesti, Jud. Mureș
VÎNĂTORU MARIANA, Liceul Tehnologic Transporturi Auto, Craiova
VLAD ALEXANDRA-ANAMARIA, Școala Gimnazială Nr. 4, GPP Dumbrava Minunată, Rm. Vâlcea
VLAD GABRIEL, Școala Gimnazială "Nicolae Romanescu" Craiova
VLAD MIOARA, la Liceul Tehnologic Turceni - Gorj
VOICULESCU CLAUDIA, Colegiul Național "Alexandru Odobescu" Mioveni
VULC CRISTIAN CORNEL, Liceul Teoretic "Gheorghe Marinescu" Tîrgu-Mureş
ZAHARIA ZÎNA, Liceul cu Program Sportiv Roman, Neamţ
ZĂRNESCU MĂDĂLINA, Colegiul Naţional de Arte „Regina Maria” Constanţa
ZOLTÁN ÉLTHES, Universitataea Babes-Bolyai Cluj-Napoca

======== TOTAL=187 ======


c3.icvl

c3.icvl

Lista Evaluatorilor CNIV 2015 - DIPLOME

ELIBERARE DIPLOME - EVALUATORI CNIV 2015 – confirmare DIPLOMA: Update: 23 octombrie 2015

DIPLOME: eliberarea diplomei se va face doar pentru persoanele care vor trimite până la 18 OCTOMBRIE 2015 un mesaj-DECLARAȚIE la adresa CNIV[at]FMI.UNIBUC.RO

1. AILENI RALUCA MARIA
2. ALEXE OANA CAMELIA
3. ANASIA SIMONA
4. ANASTASIA BEREJANSCHI
5. ANDREI LUIZA
6. ANDRONACHE DANIELA
7. APOSTOL MARINELA
8. ARSENIE-CONSTANTINESCU ELENA
9. BADEA GEORGETA
10. BADEA MARIANA LILI
11. BALAN CRISTINA LAVINIA
12. BASU MIHAELA
13. BATAUS ADRIAN
14. BATAUS CORNELIA
15. BÂLDEA ANA MARIA
16. BENCHEA CLAUDIA
17. BERCOVICI CRINA AURELIA
18. BERCOVICI MANUEL IOSUB
19. BOLOGA BOGDAN MARIUS
20. BORLOVAN ANGELA
21. BUHAI ILENUȚA
22. BURLACU CATALINA MERCEDES
23. BURLACU CĂTĂLINA
24. CAMPAU MARIA
25. CĂPĂȚÎNĂ GABRIELA
26. CĂRUCERU PAULA
27. CENTRUL JUDEȚEAN DE EXCELENȚĂ SATU MARE
28. CERCEL ANA MARIA
29. CHIREA ELENA
30. CHIREA ELENA LILIANA
31. CHIRU ADELINA
32. CIOBANU DOINA
33. CIUBUC IULIANA
34. COCHINESCU MIHAELA
35. COJOCEA TATIANA
36. COMAN MARIA FULGA
37. CORNEANU MARIELA MARIANA
38. COSTANDACHE CRISTINA DIANA
39. COSTĂCHESCU MĂRIOARA
40. COTFAS IONELA LILIANA
41. COZMA GEORGETA
42. CRISTEA FLORENTINA
43. CRIȘAN GABRIELA ILEANA
44. CULACHI DUTA
45. DANCE IOANA –MIHAELA
46. DANCI NICOLETA
47. DĂNCUȚĂ IRINA
48. DIACONU CARMEN ELENA
49. DIACONU CRISTINA ALEXANDRA
50. DOBRESCU VALENTIN
51. DOGARU ILEANA
52. EPURE CRISTINA MONICA
53. FÎLFĂNESCU IULIANA
54. FÜLÖP BÎRSAN ALICE
55. FÜLÖP BÎRSAN EUGENIA
56. GALOS MARIANA AURELIA
57. GAVRILOAIE MARIANA
58. GEORGESCU FLORINA ANDREEA
59. GEORGESCU IOANA TEODORA
60. GHEORGHIOIU DORIN
61. GHEORGHIOIU DORINA
62. GHERGU CEZAR
63. GHERGU LAURENȚIU
64. GORNEANU FLORICA
65. GRAPĂ MIHAELA
66. GRECU ECATERINA
67. GRIGORE ECATERINA
68. GRIGORESCU AURELIA
69. GRUIA MONICA GABRIELA
70. GUZU CAMELIA
71. GUZU DAN ADRIAN
72. HOARĂ CAMELIA
73. HUSEIN FLAVIUS
74. IFTEMI SMARANDA
75. IOFCIU FLORENTINA
76. IONESCU FELICIA STELA
77. IORDAICHE CRISTINA
78. IRIMIA MARIA-MONICA
79. ISPIR IULIANA-FLORENTINA
80. IVAN OLIMPIA
81. JIANU CĂTĂLINA
82. JIANU CĂTĂLINA
83. JUGUREANU RADU
84. KIRALY ALEX
85. LAZĂR ELENA
86. LULACHE MARIANA
87. MANASIA LOREDANA
88. MANOLACHE VIORICA GEORGETA
89. MASOUD DANIELA NICOLETA
90. MATEI CRISTINA LIGIA
91. MELCU CORNELIA
92. MIHAI MARIANA
93. MINUŢ ALINA
94. MIRCIOAGA NECTARA ELENA
95. MIREA PAULA-CARMEN
96. MOISE LUMINIȚA
97. MUNTEAN AURELIA
98. MURAR AURELIA
99. NACU ANDA
100. NACU IONUŢ NICOLAIE
101. NĂSTAC ELENA
102. NĂSTASE CONSTANTIN GEORGE
103. NĂSTASE CRISTINA DANIELA
104. NICOLETA HUSTIUC
105. NICOLIN CĂTĂLINA
106. NOUR ANDREI
107. NOUR MARIA
108. OLAR ASPAZIA
109. OPREA CARMEN IOLANDA
110. OPREA GEANINA
111. OPREA SERGIU IOAN
112. OPREA SIMONA
113. OPRIŞ SIMONA
114. PARVULESCU MIHAELA
115. PASĂRE AUREL
116. PASCAN ANCUTA LOREDANA
117. PAVEL MIHAELA
118. PĂȘCUȚI VIOLETA
119. PETEU NATAȘA
120. PETRESCU ILEANA
121. PETROVICI ADRIANA
122. PICU LILIANA
123. PLOSCAR SIMONA
124. PLOSCĂ ELISABETA
125. PLOSCĂ GABRIEL
126. POP IOAN
127. POPESCU TEODORA
128. POPESCU VALERIA
129. POPESCU -VIERU MANUELA
130. PUFU ELENA CAMELIA
131. RADU MIHAELA CRENGUŢA
132. RADUTA MARCELA
133. RAŢĂ NADIA DINUCA
134. RĂDULESCU MARIANA
135. RINCIOAGA AURORA MARIA
136. RIZOAICA IULIAN
137. ROȘU GIORGIANA DANIELA
138. ROȘU MIHAI
139. RUSU GABRIELA MONICA
140. RUSU MIRCEA
141. SABO ANCA
142. SAVIN IRINA ISABELLA
143. SENDROIU RODICA
144. SOVAN DAN
145. STAN ELENA-JULIETA
146. STAN MARIA
147. STANCIU CIPRIAN
148. STANCIU EMILIA
149. STINGU ADRIANA NICOLETA
150. STOICA ELENA
151. STRAT RETA
152. STROE EMILIA
153. ȘERBAN GINA ELENA
154. TABACARU ELENA LAURA
155. TACHE LIANA-MIHAELA
156. TACHE MARIAN
157. TALABA GABRIELA
158. TĂBUCI EUGENIA
159. TĂBUCI EUGENIA
160. TOGAN DRAGOȘ ALEXANDRU
161. TOPOR NARCIZA
162. TRASCA IULIANA
163. TRIF DORINA
164. TRIFA LILIANA
165. TUDOR ANA
166. TUDORACHE NICOLETA
167. TURCAS CRINA VALENTINA
168. URSE FLORENA CORNELIA
169. URSU CORNELIA
170. VASILESCU IRINA
171. VASILOIU N. DOINIŢA
172. VATAMANU MARIA
173. VERBINSCHI ADRIANA
174. VISESCU EUGENIA
175. VLAD ALEXANDRA-ANAMARIA
176. VOICULESCU CLAUDIA
177. VRINCEANU CARMEN
178. ZAHARIA DAN
179. ZAHARIA ZÎNA
180. ZĂRNESCU MĂDĂLINA
181. ZBANCA VIOLETA

Lista Evaluatorilor CNIV 2014 - DIPLOME

ELIBERARE DIPLOME - EVALUATORI CNIV 2014 – confirmare DIPLOMA: Update: 18 octombrie 2014

1. ADĂSCĂLIŢEI CLAUDIA
2. ANA CRISTINA ANDREEA
3. ANDREI LUIZA
4. APOSTOL MARINELA
5. ARSENIE-CONSTANTINESCU ELENA
6. AXINTE OFELIA
7. BADEA MARIANA LILI
8. BĂDICA MARIA
9. BAIDAN CRISTINA MIHAELA
10. BĂLAN GEORGIANA ALINA
11. BASALIC DIANA
12. BEJAN GEORGETA
13. BENCHEA CLAUDIA
14. BERCOVICI CRINA-AURELIA
15. BERCOVICI MANUEL-IOSUB
16. BOJOGA ANGELA
17. BOTA CLAUDIA
18. BOTGROS DIDINA
19. BRABECEANU IONEL
20. BREJAN LIVIU
21. BRÎNZĂ SIMONA
22. BUHAI ILENUȚA
23. BUNICA ALEXANDRA
24. CĂLIN VIOLETA
25. CAMPĂU MARIA
26. CERCELARU MARGARETA
27. CHIREA ELENA LILIANA
28. CIOBANU LUCRETIA ROXANA
29. CIOCǍNARU GEORGE VIOREL
30. CIOCǍNARU VIORICA
31. CIUBUC IULIANA
32. COJOCARU DORINA
33. COJOCEA TATIANA- BUCUREŞTI
34. COMAN MARIA-FULGA
35. COSMA IOANA MARIA
36. COSTĂCHESCU MĂRIOARA
37. COSTANDACHE CRISTINA DIANA
38. COTFAS IONELA LILIANA
39. COZMA ALEXANDRA
40. CRISTEA RUXANDRA
41. DACHE LILIANA
42. DANCI NICOLETA
43. DĂNILĂ GABRIELA
44. DĂNILĂ GHEORGHE
45. DANILOV TUDORITA
46. DASCALU IULIANA
47. DIACONU CARMEN ELENA
48. DIACONU DIANA
49. DRAGOMIR LAURENTIA
50. DRAGOMIR SOFIA
51. DRAGU IONICA
52. ENEA VIOREL
53. FĂT VALERIA
54. FÎLFĂNESCU CONSTANTIN
55. FÎLFĂNESCU IULIANA
56. FRUNZĂ ELENA
57. FRUNZEANU MIRELA
58. FÜLÖP BÎRSAN ALICE CLAUDIA
59. FÜLÖP BÎRSAN EUGENIA
60. GABOR DRAGOŞ-ALEXANDRU
61. GAVRILOAE GEORGIANA DANIELA
62. GHEORGHE DANIELA ANDREEA
63. GHERGU CEZAR
64. GHERGU LAURENTIU
65. GHITA DANIELA
66. GIOSANU MIHAELA
67. GORNEANU FLORICA
68. GRAPĂ MIHAELA
69. GRECU GABRIELA
70. GRECU IULIA-ALEXANDRA
71. GUZU CAMELIA
72. GUZU DAN ADRIAN
73. GUZU LILIANA CAMELIA
74. HAITONIC MIHAELA
75. HOARA CAMELIA
76. HUSTIUC NICOLETA
77. IFTEMI SMARANDA
78. IOFCIU FLORENTINA
79. IONESCU SILVIA
80. IOVITA CAMELIA
81. IRIMIA MARIA-MONICA
82. JANOSEVICI ECATERINA

83. JIANU CĂTĂLINA
84. JIGĂU MIHAI
85. LACHESCU MIHAELA
86. LAZĂR FLORENTINA
87. LEICA VALERICA
88. LUCHIAN ADELINE DANIELA
89. MAIOVSCHI RODICA MIRELA
90. MANASIA LOREDANA-MARIA
91. MANEA CATALINA MIHAELA
92. MARCIUC DALY
93. MARINOVICI VIORICA
94. MASOUD DANIELA NICOLETA
95. MINUT ALINA
96. MÎNZU MARIA
97. MIRCIOAGĂ A. NECTARA ELENA
98. MIRICA DORINA ELENA
99. MOISE LUMINITA DOMINICA
100. MOTEA LINA
101. MUȘAT MARIA-ADRIANA
102. MUNTEAN OANA ALINA
103. MURAR AURELIA
104. MURARU MARLENA-ANTOANETA
105. MUSTATA GELU
106. NACU ANDA
107. NACU IONUT NICOLAIE
108. NEAGU MIHAELA
109. NICĂ ADRIANA
110. NOUR ANDREI
111. NOUR MARIA
112. OLCOTT NICOLETA
113. OLENIUC CLAUDIA
114. OLENIUC MARIANA,
115. OLINICI RODICA
116. OPREA MARIN
117. PĂDURARU ANDREIA
118. PANTILIMON PETRONELA DELIA
119. PAVEL MIHAELA
120. PETEU NATASA
121. PETROVICI ADRIANA
122. PLOSCA ELISABETA
123. PLOSCA GABRIEL
124. POPA ELENA - CARMEN
125. POPESCU TEODORA
126. PREDUS ASINETA
127. PUFU ELENA
128. RADU CRENGUTA MIHAELA
129. RADU LAURA
130. RĂDULESCU MARIANA
131. RADUTA MARCELA
132. RIZOAICA IULIAN
133. RIZOAICA MIHAELA
134. ROSU MIHAI
135. RUICU DELIA MAGDALENA
136. RUXANDOIU VIOLETA
137. SAMIEE MARINA
138. SANDRU PETRE FLORIN
139. SAVA SILVIA-IOANA
140. SITARU CARMEN
141. SPIRIDON GHEORGHE
142. SPIRIDON MARIOARA
143. STANCIU ADRIANA OLIMPIA
144. STANCIU CIPRIAN PAUL
145. STANCIU EMILIA
146. STOICA MARIA
147. SZATMARI EDIT
148. TABACARU ELENA LAURA
149. TALABA GABRIELA
150. TANASE CAMELIA
151. TANU CARMEN-FELLA
152. TCACI CARMEN
153. TODICA LINA MARIA
154. TOPOR ADRIAN
155. TRAŞCĂ IULIANA
156. TRIF DORINA
157. TUDOR ANA
158. VASILESCU IRINA
159. VATAMANU MARIA
160. VATAMANU PETRU
161. VLASIE RAMONA
162. ZAHARIA DAN
163. ZAHARIA ZINA
164. ZANGUROPULOS CORNELIA
165. ZEGHEANU LIVIA-GABRIELA

Arhiva DIPLOME CNIV

- http://c3.cniv.ro/?q=2014/lista-dipl
- Listă Evaluatori CNIV - http://c3.cniv.ro/?q=2014/lista-evaluatorilor-cniv

- http://c3.cniv.ro/index.php?q=2013/lista-eval-2013
- Listă Evaluatori CNIV - http://c3.cniv.ro/index.php?q=2013/lista-evaluatorilor-cniv